jQuery Countdown Timer (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: 1 minute | @count minutes
es[0]: 1 minuto
es[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
es[0]: 1 hora
es[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
es[0]: 1 día
es[1]: @count días

en: Font size
es: Tamaño de fuente

en: 1 second | @count seconds
es[0]: 1 segundo
es[1]: @count segundos

en: 1 week | @count weeks
es[0]: 1 semana
es[1]: @count semanas

en: custom
es: personalizado
