Simple Google reCAPTCHA (8.x-1.0-beta5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Message type
es: Tipo de mensaje

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Spam control
es: Control de spam

en: About
es: Acerca de

en: Custom error message
es: Mensaje de error personalizado
